بوتیک تبلیغاتی

بوتیک تبلیغاتی

در دنیای امروز تبلیغات یکی از پایه های اصلی موفقیت به شمار می آید. هرچه تبلیغ کالا و خدمات یک برند، تاثیرگذارتر، خلاقانه تر و هوشمندانه تر باشد، جامعه هدف را بیشتر به سمت خود جلب می کند. بی دلیل نیست که در کشورهای پیشرفته که اقتصادی شکوفا و فعال دارند، شرکتهای تبلیغاتی عظیم از ارکان اصلی و حتا گاه از شرکای آن تجارت به حساب می آیند.
امروز، با مشتریان باهوش تر و دقیق تری رو به رو هستیم. آنها نکته سنج و ریز بین شده و البته شانس انتخابهای متعدد دارند. آنها می دانند که موتورهای جستجو کمک می کنند تا گزینه های متفاوتی برای فروش ارائه شوند و به این ترتیب هرچه بیشتر به دنبال جذاب ترینها می گردند.پس چه کنیم تا آن جذاب ترین فروشنده و سرویس دهنده خودِ ما باشیم؟

اصلی ترین فاکتور، داشتنِ محتوای تبلیغاتی جذاب و هوشمندانه است، همان که مشتری را به شما علاقه مند و وفادار می کند.

طبق تعریف ویکی پدیا:
تبلیغات به انگلیسی Advertising  به فرانسوی  Publicité ، ریشه درزندگی اجتماعی انسان‌ها دارد و فعالیتی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با استفاده از راههای متنوع سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. این روش در مشاغل خدماتی نیز قابل استفاده و تاثیرگذار است.
بگذارید اینطور برایتان بگوییم؛
شما یک محصول تولید کرده و اسم آنرا هم به ثبت رسانده اید. مشتری یا مخاطبِ شما با تایپ چه کلمه ای باید با محصول شما آشنا بشود؟ عکس و فیلمی از آن موجود است؟مشخصات محصول چیست؟  مواد مورد استفاده، کیفیت و امتیازات محصول شما کدامها هستند؟ امتیاز این محصول نسبت به موارد مشابه چیست؟ چرا مشتری باید محصول شما را انتخاب کند؟ در صورت خرید چه خدماتی به او تعلق می گیرد؟  آن را در کدام پلتفرم میتواند سفارش بدهد؟ و… جواب این پرسشها، محتوای تجارت شماست. هرچه محتوای تبلیغاتی با کیفیت تر و معتبرتر باشد، شما حرفه ای تر شناخته می شوید.


به طور خلاصه؛
تبلیغات یک استراتژی برای تشویق مخاطب به استفاده از کالا و خدمات است.

امروزه جهان در حال گذر از یکی از پرفشارترین دورانهای اقتصادی خود است. اقتصاد جهانی با سرعتی تند رو به رشد بوده و بازار رقابت داغ تر از هر زمان دیگری است. در این بازه زمانی، اثرات تبلیغاتی بیش از هر زمان دیگری به چشم می آید. تبلیغات ویترین چشم نواز هر تجارتی است، جایی که مردم با آن تجارت آشنا شده و بسته به نیاز خود از آن استفاده می کنند. هرچه این تابلو صادقانه تر، هوشمندانه تر، متفاوت و خلاقانه تر  ترسیم شده باشد، برای مخاطب جذاب تر است. کمپانیهای بسیاری در دنیا هستند که هزینه های گزافی را صرف تبلیغات خود می کنند. آنان به درستی میدانند که ظرف مدتی کوتاه، چندین برابر هزینه ی خرج شده را دریافت خواهند کرد.

اگر تبلیغ به شیوه ای منحصر به فرد و خلاق تهیه شده و طراحی آن هوشمندانه و هدفمند انجام گیرد، قطعا شانس معرفی درست را بسیار بالا برده و به رشد آن تجارت کمک بزرگی میکند.همه ی ما در برهه ای از زمان، مجذوب یک آگهی تلویزیونی بوده ایم که باعث شده خریدار وفادار یک برند باشیم.

به جرات میتوان گفت که محتوای تبلیغاتی، رمز درخشیدن شما در بین رقبایتان است.

یک تبلیغ مناسب ویژگیهایی دارد:
– بازار هدف را به خوبی می شناسد
– از ابزار مناسب برای معرفی به این بازار استفاده می کند
– تاثیرگذار است
– به شکلی نو به ارائه و معرفی می پردازد
– صادق و معتبر است
– در پلتفرم درست دیده می شود

به عنوان مثال قطعا توقع نداریم که سوپرمارکت 12 متری محله ی ما در شبکه سراسری تیزر تبلیغاتی داشته باشد، اما با تهیه یک تراکت جذاب و پخش آن در محله میتوان به جذب مشتری بیشتر امیدوار بود. برعکس آن نیز صدق می کند، بسیار دور از ذهن است که کمپانی سامسونگ برای معرفی جدیدترین محصول خود از تراکت استفاده کند، قطعا تبلیغات در سطوح گسترده و استفاده از ابزارهای کلان تبلیغاتی در دستور کار مدیران این شرکت است.
بنابراین انتخاب بهترین و مناسب ترین تبلیغ اولین قدم برای درست دیده شدن تجارتی به حساب می آید.

برای اینکه دیده شوید، راههای متنوعی وجود دارد. اما برای اینکه درست دیده شوید، فقط یک راه دارید؛
استفاده از یک مشاور تبلیغاتی کاربلد که نیازهای یک جامعه را می شناسد و بر اساس آن مسیر تبلیغات مناسب را انتخاب می کند

 

 مجموعه ایرتیباط،  علاوه بر سرویسهای ویژه ی و خاص، خدمات مشاوره تبلیغاتی  و تولید محتوا را نیز در دسترس مخاطبان خود قرار داده است.

  • آشنایی و تسلط به تمامی پلتفرمهای تبلیغاتی چه مجازی و چه واقعی و استفاده هم زمان از تمامی آنها
  • شناخت کامل و دقیق بازار هدف به واسطه ی حضور مشاوران تجاری و صنعتی خبره
  • تسلط به تولید انواع تیزرها و کلیپهای تبلیغاتی از کالا و خدمات شما
  • تهیه و تولید انواع محتواهای تصویری، متنی، صوتی و دیجیتالی
  • تجربه چندین ساله در زمینه ساخت و تولید انواع تبلیغات سمعی و بصری
  • همکاری با اساتید حیطه ی تبلیغات در ایران و ترکیه
  • تمامی خدمات عکاسی، فیلمبرداری و تولید هرگونه محتوای تبلیغاتی
  • تهیه و تولید انواع موشن گرافیک
  • تولید و ساخت محتواهای ویژه ی پزشکی، صنعتی، گردشگری و……….
  • بهینه سازی و ارتقای محتواهای تولید شده به صورت مداوم با آخرین اطلاعات و تکنیکها

خدماتی هستند که باعث تمایز گروه ایرتیباط  از بقیه است.

آنچه در ایرتیباط برای شما تهیه می شود فقط یک کار تبلیغاتی نیست، بلکه همراهی با شماست برای رشد تجارتتان.