تیمچه صادرات

تجارت در دنیای امروز یک بستر رقابتی فشرده است. هر روز یک رقیب تازه، استراتژی های جدید، فضاهای قدرتمند و صد البته روشهای بازرگانی نو به دنیای تجارت اضافه می شود. امروزه حضور فعال در این بازار نیاز به شگردها و شیوه های خاص و اصولی دارد تا بتواند یک تجارت نوپا را به ثمر برساند.

به خصوص در کشوری مانند ترکیه که سیستم اقتصاد باز آن در منطقه مشهور بوده و حجم تبادلات اقتصادی این کشور در بین کشورهای منطقه بی رقیب است. در این سیستم که به فعالیتهای تجاری بها داده و حمایتهای موثری از آنها می شود، اگر راه و چاه را از هم تمیز داده و راه درست انتخاب شود، تجارت به هدف نهایی خود یعنی جذب مشتری منتهی می شود. صد البته که اگر فرآیند تجارت به درستی مدیریت و هدایت نشود، پایان تلخ آن خیلی زود اتفاق می افتد. از طرف دیگر نیز بازرگانان، تولیدکنندگان و شرکتهای خدمات رسانی ایرانی بنا بر دلایل سیاسی و تحریمها قدرت مانور کمتری در بازارهای تجارت جهانی دارند. کشورهای دیگر منطقه نیز با مختصات و ویژگیهای اقتصادی خود بستر مناسبی برای صادرات و واردات کالا محسوب می شوند.
بنابراین منطقه ای فراتر از خاورمیانه و حتا اروپا و آسیا می توانند بازار هدف خوبی برای صدور کالا و خدمات با کیفیت باشند.

همچنان که برای زندگی امروز هر انسان اجتماعی نیازمند دکتر، وکیل،روانشناس و مربی شخصی است، در زمینه تجارت هم استفاده از مشاوران بازرگانی – تجاری ، انتخابی برای به حداقل رساندن ریسک و ارتقای کیفی کسب و کار است.

در واقع میتوان گفت که یک مشاور بازرگانی، پل ارتباطیی است میان تجارت و قوانین تجاری.

شناخت قوانین بازرگانی به خصوص در حیطه های بین المللی و آشنایی با راه و رسمهای هزار توی این قوانین برای تجار بسیار زمانبر و کسل کننده است. به همین دلیل است که یک مشاور بازرگانی میتواند کمک بسیار بزرگی برای آسان نمودن  این راهها.یک مشاور بازرگانی با تسلط به قوانین تجاری و بازرگانی و امور گمرکی کشورها تجارت شما را در مسیر درست هدایت کرده و خواسته هایتان را با قانون هماهنگ می کند.

مجموعه ایرتیباط مفتخر است که با استفاده از مشاوران زبده بازرگانی در ترکیه، ایران و چندین کشور منطقه، تبادلات تجاری  داخلی و بین المللی را به آسانی به انجام برساند.

در ایرتیباط  مهم نیست حجم فعالیتهای تجاری شما چقدر است، بلکه آنچه مهم است راهنمایی و هدایت درست تجارت شماست، چه کلان باشد و چه خُرد.

بخشهای مختلف مشاوره بازرگانی ایرتیباط عبارتند از:

  • ایرتیباط B2B

هر یک از صاحبین مشاغل برای روند فرآیند تولید خود نیاز به استفاده از تولیدات دیگر مشاغل دارند. برای پیدا کردن شریک تجاری نیاز به بستری است که شرکای تجاری را در آن جستجو کنید. “ایرتیباط B2B” با فراهم کردن اطلاعات صاحبین مشاغل در تمامی حوزه های کاری این امکان را به شما می دهد که شریک تجاری خود را در داخل و خارج از کشور ترکیه پیدا کرده به طور مستقیم با آن ها در ارتباط باشید.

 

  • نمایشگاه مجازی ایرتیباط

صاحبین مشاغل می توانند از این سرویس جهت ارائه محصولات و خدمات خود در داخل و خارج کشور ترکیه استفاده نمایند. شرکت ها با عضویت می توانند تمامی اطلاعات لازم در رابطه با شرکت خود مانند اطلاعات تماس، بیوگرافی شرکت، محصولات، گواهینامه ها، اخبار ، تصاویر و … را در غرفه ی اختصاصی خود درج نمایند. همچنین با استفاده از کارشناسان بخش ترجمه ایرتیباط محصولات و خدمات خود را به زبان مورد نظر خود ارائه دهند.

 

  • ایرتیباط تجارت

هر یک از صاحبین مشاغل بر آن هستند که برای محصولات و خدمات خود بازار جدیدی پیدا کنند. بخش “ایرتیباط تجارت” با بهره گیری از کارشناسان متخصص در حوزه تجارت، از نیاز سنجی بازار، ثبت برند، مشاوره در زمینه نحوه ارائه و فروش در داخل و خارج از کشور ترکیه در کنار شما خواهند بود که مسیر رسیدن شما در این حوزه را هموارتر کنند.

 

فاصله ی بین یک تصمیم تا شروع یک تجارت پر رونق را با ایرتیباط پر کنید.َ

2017/07/25 04:19